viac
viac
viac


ONLINE PORADNA

Právní poradna prostřednictvím emailu je v současnosti efektivní a moderní formou komunikace mezi Vámi a advokátem. Máte právní problém, který chcete vyřešit bez návštěvy advokátní kanceláře, ale nevyznáte se ve složitém světě zákonů a paragrafů? V takovém případě je naše online poradna tou nejlepší volbou.

Váš právní problém popíšete do emailu a advokát Vám odpoví na Vaši otázku týkající se právní problematiky a poradí Vám, jakým způsobem byste měli postupovat. Vaše příspěvky do online poradny jsou anonymní. Advokát na Vaše dotazy týkající se právního problému odpoví co nejdříve. V případě komplikovanějšího problému, může odpověď na Váš dotaz trvat delší dobu. Čím přesnější popis dané problematiky uvedete, tím kvalitnější rozbor Vám může advokát poskytnout. Abyste však předešli škodám, ve Vašem zájmu byste si měli nejdříve ověřit na internetové stránce České advokátní komory, jestli Vám právní pomoc poskytuje advokát, který je v oblasti advokacie odborníkem. Otázky, které položíte  advokátovi v rámci poradny může advokát zodpovídat bezplatně. Při zadávání jednotlivých dotazů do formuláře však berete na vědomí, že advokát není povinen v každém jednotlivém případě poskytnout právní radu bez finanční odměny.

Je na zvážení advokáta, zda se rozhodne právní pomoc poskytnout bezplatně. V opačném případě Vám může poskytnout informaci, kolik by právní pomoc ve Vašem případě stála. To, zda se rozhodnete využít právní služby je výhradně na Vás. Způsob, jakým bude advokát postupovat je jeho svobodným a výlučným rozhodnutím. Samozřejmě vyplnění formuláře na online poradně Vás k ničemu nezavazuje.

Vypsáním tiskopisu v online poradně souhlasíte s následujícími podmínkami:

V případě, že online poradna není pro Vás dostačující, prosím navštivte nás přímo v naší advokátní kanceláři. Ve smyslu zákona o advokacii za poskytnutí právní rady náleží advokátovi odměna. Stanovení odměn a náhrad advokátů najdete v naší sekci „ceník“

jméno*:
příjmení:
okres*:
telefon:
e-mail*:
váš dotaz *
*Povinné položky
úvod

Kontaktní údaje

JUDr. Ing. Luboš Mahdoň
adresa: Jiříkovského 249/6, 602 00 Brno
mobil: +420 602 702 905
e-mail: lunga@advokatieu.cz
Pokud poptáváte právní služby na Slovensku, klikněte sem.
created by creodia